Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

     Drogi Kursancie.

 

    Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, ale wciąż pojawiają się wątpliwości i pytania wyślij do nas wiadomość. Postaramy się odpowiedzieć w możliwie najkrótszym czasie na każde z Twoich pytań.

    Jeżeli podjąłeś już decyzję i chcesz rozpocząć szkolenie w naszym Ośrodku, wyślij do nas zgłoszenie. Poinformujemy Cię o dacie rozpoczęcia najbliższego kursu oraz o terminie badania lekarskiego.

    Możesz być pewny, że wszystkie Twoje dane pozostaną wyłącznie wykorzystane przez pracowników naszego Ośrodka dla kontaktu z Twoja osobą.

Zastanawiasz się przed podjęciem ostatecznej decyzji?

Wyślij do nas wiadomość a my postaramy się odpowiedzieć na wszelkie pytania związane z kursem.

Podjąłeś decyzję o udziale w szkoleniu organizowanym przez nasz Ośrodek? 

Wyślij nam zgłoszenie aby otrzymać informację o najbliższym terminie rozpoczęcia kursu oraz badania lekarskiego.

Pola oznaczone * są wymagane.
Pola oznaczone * są wymagane.

    Ostatnim etapem na drodze do upragnionego "prawka" jest instytucja, która zweryfikuje waszą wiedzę i umiejętności. Niezależnie od miasta w którym odbędzie się egzamin instytucją, która go zorganizuje jest Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Katowicach. Przed zrobieniem tego ostatniego kroku na drodze do samodzielności za kierownicą polecamy odwiedzić stronę WORD. Znajdziecie tam wiele istotnych informacji związanych z organizacją egzaminu, aktualności, statystyki, dane teleadresowe a także link do strony, na której możliwa jest internetowa rejestracja na egzamin.

Polityka cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?