Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

Pasja i doświadczenie. Poznaj naszą ekipę.

    kierownik ośrodka Ireneusz Widerainstruktor Ireneusz Widerainstruktor Ireneusz Widera

    

    Urodzony Łaziszczanin. Działający na rynku szkoleń od 2003 roku. Teoretycznie wykształcił około 2000 kursantów, praktycznie ponad 600. Wymagający i zwracający uwagę na detale. Nabyte w czasie 14 letniej pracy w szkole doświadczenia wykorzystuje obecnie na sali wykładowej. Jego wykłady to improwizacja i energia. Dynamika grunge zmieszana z harmonią bluesową i porządkiem klasycznym to charakterystyka jego techniki szkolenia praktycznego. W wolnych chwilach zasypia nad ciekawą lekturą albo ucieka gdzieś daleko aby spojrzeć na świat z górskich szczytów. Czasem dla równowagi asfaltową nawierzchnię zamienia na leśne ścieżki odpoczywając w biegu.

instruktor Witold Popendainstruktor Witold Popenda    instruktor Witold Popenda

    

    Orzeszanin. W branży od 2008 roku. Spokój swojego charakteru kształtuje pracując przedpołudniami w jednym z mikołowskich gimnazjów. Najczęściej buja się w rytmie reagge, choć nie gardzi też nutkami bardziej refleksyjnymi. Kursanci muszą pamiętać, żeby używać w jego obecności wyłącznie form poprawnych gramatycznie, inspirując się współczesną literaturą lub sięgając do dialogów Sienkiewiczowskich, gdyż jako nauczyciel polonista przyzwyczajony jest do operowania w wyższych stanach świadomości językowej. Wieczorami i w weekendy opony zamienia na buty biegowe i przemierza drogi, wykorzystując siłę własnych mięśni.

instruktor Krzysztof Grabiecinstruktor Krzysztof Grabiec

    instruktor Krzysztof Grabiec

 

    Mieszkaniec Łazisk. Szkolący kandydatów na kierowców od 2008 roku. Cierpliwy i wyrozumiały. Ponieważ jego mottem życiowym jest: "czas na sen jest czasem zmarnowanym", w wolnych od szkolenia chwilach pełni zaszczytną służbę publiczną. Miłośnik starych samochodów i nowoczesnych technologii. W weekendy porusza się starożytną, czerwoną warszawą z nowożeńcami na tylnej białej skórzanej kanapie. Czasem cztery kółka zamienia na dwa a czapkę szofera na kask motocyklowy. 

instruktor Krystian Zosiukinstruktor Krystian Zosiuk

     instruktor Krystian Zosiuk

 

    Łaziszczanin. Wymagający i konsekwentny. Instruktor prawa jazdy od 2009 roku. Potrafi godzinami zagłębiać się w rozważania o istocie i formie znaków drogowych, fascynować kursantów bogactwem spostrzeżeń na temat manewrów cofania i wyprzedzania oraz dzielić się refleksjami dotyczącymi przejazdów kolejowych. Tym bardziej, że jako instruktor szkolący maszynistów lokomotyw zna doskonale oba punkty widzenia - kierowcy i maszynisty. W wolnych chwilach słucha muzyki turystycznej najlepiej w adekwatnych do niej okolicznościach.

    instruktor Magdalena Pinocy instruktor Magdalena Pinocyinstruktor Magdalena Pinocy  

 

    Urodzona w cieniu kominów huty Łaziska i sąsiadka wiślanki. W tym fakcie można doszukiwać się genezy jej zainteresowań motoryzacją. Instruktor  nauki jazdy od pięciu lat. Szlifowała swoje umiejętności w zawodzie na ulicach Katowic. Hałas uliczny i zgiełk świata neutralizuje uciekając do świata zwierząt i zamieniając konie mechaniczne na żywe. Dość bogatą karierę zawodniczą uzupełnia szkoląc młodzież jako instruktor jazdy konnej.

ratownik medyczny Klaudia Ozgaratownik medyczny Klaudia Ozga

    ratownik medyczny Klaudia Ozga

 

    Niegdyś mieszkanka Łazisk Górnych, dziś mikołowianka. Ratownik medyczny z wyboru. Wykładowca przedmiotu pierwsza pomoc przedmedyczna na kursach prawa jazdy w kilku ośrodkach szkolenia kierowców. Z pasją i zaangażowaniem przedstawia 100 metod naklejania plastra i przywracania świadomości tym, którzy już zobaczyli światełko w tunelu. Aktywna słuchaczka muzyki hip-hop i miłośniczka anime Dragon Ball i Sailor Moon...cokolwiek to oznacza. Po godzinach przemierza wybiegi i prezentuje kreacje.

Polityka cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?